Parçalara ayrılan Asım Bayram cinayetinde gelişme

9 PARÇA, 9 GÖZALTI

Gündem

Para dolu bir çantayla evden çıkan Asım Bayram ormanda öldürülerek 9 parçaya ayrılmıştı. Müge Anlı'nın aydınlattığı cinayette 9 kişi göz altına alındı.

14 Mart 2019 Perşembe 13:11

22 Ocak'ta bir çanta parayla evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Asım Bayram'ın izine 49 gün sonra rastlanmıştı. Aynı gün cinayetle ilgisi olan zanlılar yakalanmıştı. Bugün gözaltı sayısı 9'a yükseldi. 

GÖZALTI SAYISI 9 OLDU

Bayram, ormanlık bir arazide öldürülerek parçalanmış halde bulundu. Zanlıların evinde yapılan arama sonucunda cinayet delillerine rastlandı. Bayram'ın buluşmaya giderken kullandığı araba da ortadan kaybolmuştu.

MAKTULÜN ARACINA DA ULAŞILDI

Son gözaltılarla beraber maktulün arabasına da ulaşıldı. Araba, Antalya'da bir hurdacıda paramparça edilmiş şekilde bulundu. Zanlıların aracın parçaları karşılığında 2 bin TL aldıkları ortaya çıktı.

PARA ÇANTASINA ULAŞILAMADI

Araçtan geriye kalanları inceleyen polis delil topladı. Katil zanlıların evinde yapılan çalışmalarda maktulün parasına rastlanmadı. Para dolu çantanın izine de ulaşılamadı. 

NE OLMUŞTU?

Müge Anlı'nın takip ettiği cinayetin perde arkasında, kayıp iş adamı Asım Bayram'ın 9 parçaya ayrılmış cesedi ormanlık alanda gömülü halde bulunmuştu. Adli Tıp Kurumu'ndaki cesedi Asım Bayram'ın kızı Necla Uçar teşhis etmiş, zanlılar Asım Bayram'ı parası için öldürdüğünü itiraf etmişti.

X