Beren Saat ile Selçuk Yöntem bir araya geliyor
Son Paylaşım

Sonpaylaşım : Güzel oyuncu Beren Saat ile usta oyuncu Selçuk Yöntem Aşk-ı Memnu'nun ardından bir Netflix dizisi ile yeniden bir araya geliyor.

07 Aralık 2018 Cuma 09:55

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Beren Saat'in bir Netflix dizisi ile yeniden izleyiciyle buluşacağı müjdesi gelmişti. Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi olan The Protector'da (Hakan: Muhafız) Çağatay Ulusoy ile anlaşan Netflix, ikinci orijinal Türk dizisinin başrolüne Beren Saat'i uygun görmüştü.

Bombaları ardı ardına patlatan Netflix'in Beren Saat'in yer alacağı diziyi fantastik türde çekeceği öğrenildi. Sosyal medyada yer alan iddialara göre ise Beren Saat'e bu dizide Selçuk Yöntem eşlik edecek.

8 yıl aradan sonra bir aradalar

Türk dizi tarihinde en çok takip edilen projelerden birisi olan Aşk-ı Memnu'da hafızalara kazınan Selçuk Yöntem ile Beren Saat 8 yıl aradan sonra yeniden bir aradalar. 2010'da biten Aşk-ı Memnu projesinin ardından bir araya gelemeyen ünlü ikili Netflix'in fantastik dizisi ile birlikte izleyiciyle buluşacak.

Böylece Netflix'in ikinci orijinal Türk projesinde Beren Saat ile Selçuk yöntem birlikte yer alacaklar. Diziyle ilgili ortaya atılan iddialarda Beren Saat'e bu dizide Mehmet Günsür'ün de eşlik edeceği öğrenilmişti.

Aşk-ı Memnu dizisi Eylül 2008'de başlayarak 2010'a kadar devam etmişti. Kanal D'de yayınlanan proje hala daha büyük bir hayran kitlesine sahip.