Meral Kaplan'ın eşinden şok açıklamalar!
Son Paylaşım

Sonpaylaşım : Meral Kaplan'ın eşi Erhan Kiani'nin boşanma davasının dilekçesinde Meral Kaplan için verdiği ifade Seçkin Piriler gerçeğini ortaya çıkardı.

06 Aralık 2018 Perşembe 10:25

Meral Kaplan'ın eşi Erhan Kiani ile devam eden boşanma davasında şok iddialar ortaya atıldı. Meral Kaplan'ın eşinden 2 milyon TL tazminat istediği boşanma davasının dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

"Boşanma davamız varken en az 4 sevgili değiştirdi"

"Meral Kaplan'ın geçen yıl açılan boşanma davasından sadece 1.5 ay sonra Osman A. adlı kişi ile ardından da Kaan K. ile sevgili olmuştur.Kaan K.'nın biseksüel olduğunu öğrenince ayrılmıştır."

SEÇKİN PİRİLER İLE KAVGA NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

"Yine Seçkin Piriler'in yakın arkadaşı Hakan Y. ile birkaç kez beraber olmuştur. Bu olayın basında çıkması üzerine Seçkin Piriler ile Meral Kaplan, Piriler'in Bodrum'daki evinde çatallı bıçaklı kavga etmiştir."

"Davalı Meral Kaplan 5 Ekim 2018 günü de devamlı gittiği bir gece kulübünde Umut A. ile eğlenmiştir. Umut A. ile pistte öpüşmüştür. Ardından Umut A.'nın Bebek'teki evine gitmiş ve geceyi birlikte geçirmiştir. Davalı, Kerem B. ile de sevgili olmuştur.

Yapılan kontrolde önünü göremeyen çocuğun 5 numara gözünün bozuk olduğu ve bundan annesinin bihaber olduğu anlaşılmıştır.

Her biri ayrı bir boşanma sebebi olan sadakatsizlik, ağır derecede onur kırıcı davranış ve haysiyetsiz hayat sürme sebebiyle tarafların boşanmalarına, çocuğun velayetinin babaya verilmesini istiyoruz"

Ne olmuştu?

20 yıllık arkadaşlar Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın Piriler'in yazlığında yaşadıkları kavga magazin gündemine damga vurmuştu. Kaan Tangöze'den boşanan Seçkin Piriler eşiyle boşanma sürecinde olan arkadaşı Meral Kaplan ile saç başa kavga etmişti. İki arkadaşın neden kavga ettiklerinin sebebi ortaya çıkmazken birçok iddia öne sürüldü. Bu iddialardan birisi de Meral Kaplan'ın Seçkin Piriler'in aşk yaşadığı bir avukat ile mesajlaşmasıydı. Meral Kaplan'ın eşi Erhan Kiani de dava dilekçesinde, "Yine Seçkin Piriler'in yakın arkadaşı Hakan Y. ile birkaç kez beraber olmuştur. Bu olayın basında çıkması üzerine Seçkin Piriler ile Meral Kaplan, Piriler'in Bodrum'daki evinde çatallı bıçaklı kavga etmiştir." ifadelerine yer veriyor.