Okan Bayülgen: "Şaka yaptım. Seksi bırakmadım"
Son Paylaşım

Sonpaylaşım : "Seksi bıraktım" sözleri olay olan Okan Bayülgen bu sözlerine açıklık getirdi. Ünlü komedyen uzun süredir bir ilişkisi olduğunu belirtti.

06 Aralık 2018 Perşembe 14:59

Okan Bayülgen'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama magazin gündemine damga vurmuştu. Ünlü komedyen, "Tüm kötülüklerin anası seks. Size tavsiyem bırakın. Ben bıraktım, çok rahatım" şeklinde konuşmuştu.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan Okan Bayülgen bu sözlerine açıklık getirdi. Selin Atasoy ile 4 yıllık ilişkisini hatırlatan 54 yaşındaki Okan Bayülgen, ''Bu sorulardan hep sıkıldığım için böyle şakalar yapıyorum. Benim zaten uzun süreli bir ilişkim var ve çok mutluyum. Bir komedyen bu şakaları yapar. Bu Teoman'ın müziği bırakmasına benzemez. Kimsenin bir şeyi bıraktığı yok.'' şeklinde konuştu.

54 yaşındaki Okan Bayülgen'e Nurseli İdiz şu sözlerle göndermede bulunmuştu: "Yaptıklarına saysın, perhize girsin biraz!''

2018/12/06/okan-bayulgen-saka-yaptim-seksi-birakmadim.jpg

Selin Atasoy kimdir?

Okan Bayülgen, Adli tıp uzmanı Sevil Atasoy'un kızı Selin Atasoy ile 4 yıldır ilişki yaşıyor. 1972 İstanbul doğumlu Selin Atasoy liseyi Özel İstanbul Alman Lisesi'nde bitirdi. Türkiye'deki öğrenimin ardından ABD ve Fransa'ya giden Atasoy, bu ülkelerde ekonomi, uluslararası iş idaresi ve sinema dallarında eğitim aldı. 1996 yılında CNN'nin Atlanta bürosunda editör olarak çalışan Selin Atasoy, aynı sene Paris'te uluslararası ilişkiler ve diplomasi doktorasına başladı.