Beyazıt Öztürk'ten Kıbrıs'ta yeni reklam anlaşması
Son Paylaşım

Pepsi yeni reklam filmi için Beyazıt Öztürk ile anlaşma sağladı.

14 Mart 2019 Perşembe 15:18

Ünlü marka Pepsi yeni reklam yüzü olarak Beyazıt Öztürk'ü seçti. Öztürk markanın teklifini kabul etti.

Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu, Seda Sayan, Özkan Uğur, Azra Akın, Tolga Sarıtaş gibi pek çok ünlü ismin ardından 2019’da reklam yüzü olarak Beyazıt Öztürk ile anlaştı.

Haberi veren Seyhan Erdağ ünlü firma ile Beyazıt Öztürk'ün  bugün Kıbrıs'ta görüşeceklerini söyledi.

BEYAZIT ÖZTÜRK KİMDİR?

Beyazıt Öztürk 12 Mart 1969 yılında memur bir ailenin ikinci çocuğu olarak Bolu'da dünyaya geldi. Babası polis olan Öztürk aslen Artvin'lidir. İlk ve orta öğrenimini farklı illerde tamamlayan Öztürk üniversiteyi Eskişehir Anadolu Ünverstesi'nin Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Seramik-Heykel bölümünde eğitim gördü.

Radyo programlarına başvuruda bulunan ünlü şovmen "r" harflerini söyleyemediği için sunuculuk yapmasını kabul edilmedi ve sadece program hazırlamakla yetindi.

Beyazıt Öztürk çeşitli televizyon kanallarında program sunduktan sonra adını asıl duyuran Beyaz Show ile meslek hayatına devam etti. Halkın sevgisini ve sempatisini bu program sayesinde kazandı.

1992 yılından itibaren film ve dizilerde rol alan Öztürk, 1997 senesinde "Gemilerde Talim Var" isimli bir albüm çıkardı.

2018 yılında Beyaz Show'u bitiren Öztürk, aynı sene TV8 ile anlaşarak "O Ses Türkiye" adlı yarışmada jüri üyesi olarak görev almaya başladı.

X