Şükran Ovalı'dan Reynmen'e 'Berkay' desteği
Son Paylaşım

Sonpaylaşım : Berkay ile Reynmen arasında yaşanan polemiğe Şükran Ovalı da dahil oldu. Caner Erkin'in eşi Reynmen'e destek çıkarak manidar paylaşım yaptı.

11 Şubat 2019 Pazartesi 13:13

YouTube fenomeni Reynmen (Yusuf Aktaş), geçtiğimiz günlerde 'Derdim Olsun' şarkısı ile sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı. Şarkıcı Berkay ise kısa sürede yaklaşık 95 milyon tıklanarak Türkiye rekoru kıran Reynmen'in başarısını "Bu rakamlar inandırıcı değil. Bu, ancak sahte tıklamayla yapılabilir" diyerek eleştirmişti. Bunun üzerine Reynmen ile Berkay arasında gerginlik yaşandı.

Takvim'in haberine göre; şarkısı ile 24 saatte en çok izlenenler listesinde zirveye yerleşen Reynmen'e önceki gün Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in oyuncu eşi Şükran Ovalı destek verdi.

Şükran Ovalı, Reynmen adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ın iki yıl önce çıkardığı 'Vovovoy' şarkısının klibini Instagram'da paylaştı.

"BU ORTAM SEVMİYOR BOŞ YAPANLARI"

Oyuncu, şarkının "Bu ortam sevmiyor, boş yapanları" kısmını da söylediği anları sosyal medyada yayınladı.

Şükran Ovalı'nın bu hamlesi, manidar bulundu. Öyle ki oyuncunun eşi Caner Erkin'le Berkay'ın birbirine düşman olduğunu bilmeyen yok. Şükran Ovalı'nın yaptığı bu paylaşım, Reynmen'i hedef alan Berkay'a gol olarak yorumlandı.

Hatta pek çok sosyal medya kullanıcısı da "Şükran Ovalı'nın yaptığı 'Düşmanımın düşmanı, dostumdur' sözünü hatırlattı" yorumu yapmaktan kendini alamadı.