Yeşim Salkım Acun Ilıcalı'ya ateş püskürdü
Son Paylaşım

Sonpaylaşım : Yeşim Salkım, Şeyma Subaşı'nın ardından adı Itır Esen ile anılan Acun Ilıcalı'ya 'Ali Ağaoğlu' benzetmesi yaparak ateş püskürdü.

11 Şubat 2019 Pazartesi 15:17

Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ve Itır Esen ilişkilerini topa tuttu. Sosyal medyada zehir zemberek açıklamalarda bulunan Yeşim Salkım, "Kız cahildi kandı, adama ne demeli?" dedi.

Şeyma Subaşı kendi isteği ile kızı Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı'ya vermesinin ardından sosyal medyada "Hırs gelir göz kararır, hırs gider yüz kızarır" paylaşımı yapmıştı. Subaşı'nın paylaşımı hakkında konuşan Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı'ya şu sözlerle sitem etti:

"Eee erkek için elde edilince sadece bir malsın burada ikisini de anlatan güzel bir ironi var. Yanlış olan hadi kız cahildi gençti kandı bazı şeylere peki adama ne demeli? 

"HA ALİ AĞAOĞLU HA ACUN ILICALI"

Kızı yaşında maşallah ha Ali Ağaoğlu ha Acun. Ben fark göremiyorum canım aynı hamur aynı fıtrat kimse kusura bakmasın. Çalışkan ve şanslı olmak başka karakterli olmak başka. Adamın evli doğru dürüst bir çift arkadaşı yok. Yaş 50, etrafı 20 garip sabahtan akşama kadar oyun konsolu oynuyor ve yanlış olduğunu bile bile herkes susuyor.

"BUNLARI KİM KORUYOR?"

Ben bir evlilik yaptım hem de normal şartlarda yerlerde süründüm hem kadın hem anne olarak. Bunlara hiçbir şey olmuyor sahi bu kim koruyor? Bir bu bir de öbürü işte ne kadar kirli o kadar iyi."

VİDEOLU AÇIKLAMA

Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı hakkında yaptığı açıklamaların tepki çekmesi üzerine bir dizi video da paylaştı. Salkım, görüntülü paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

"Ben direkt olarak kimseyi hedef almadım. Ortada konuşulan bir konu üzerine görüşümü belirttim. Ben iki kız annesiyim. Kadın yaptığı zaman topa tutuyorsunuz ama erkek yapıyorsa ve güçlüyse sadece ve sadece kadına yükleniyorsunuz. Ben Acun'u muhabirlik döneminden biliyorum, ikisini de tanımam. Ali Ağaoğlu'na da şahsi bir görüşüm yok. Ben yaşadıkları hayatı onaylamıyorum. Öyle bir etik, ahlaki görüşüm yok. Hiç kimsenin hayatında beraber olduğu insanla 30 yaş nesil farkı olmamalıdır. Bu benim düşüncem"